top of page

JAK DOJECHAĆ?

 • Jeśli używasz nawigacji, wystarczy wpisać adres Poziomkowa 5, Szczyrk, nawigacja pokieruje Cię bezbłędnie do celu.

 • Jeśli nie używasz nawigacji oto kilka wskazówek jak do nas dotrzeć: wjeżdżając do Szczyrku od strony Bielska kieruj się prosto główną ulicą (ul. Beskidzka) aż do pierwszych świateł (to jedyne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na tej ulicy). Na światłach skręć w prawo w ulicę Górską (na Biłą). Ulicą Górską jedź prosto aż do skrzyżowania z ulicą Poziomkową (na skrzyżowaniu będzie również oznaczenie dojazdu do hotelu Klimczok). Ulicą Poziomkową jedź cały czas prosto, po drodze miniesz światła ruchu wahadłowego. 100m za światłami po lewej stronie (na przeciwko hotelu Klimczok) zobaczysz dom z szyldem Poziomkowa 5. Jesteś na miejscu!

  

 

 

JAK WEJŚĆ DO DOMU?

 • Jeśli jesteś umówiony/na z nami osobiście na miejscu, będziemy na Ciebie czekać o wskazanej godzinie, przekażemy Ci klucze i podstawowe informacje dotyczace korzystania z domu wakacyjnego Poziomkowa 5.

 • Jeśli wybrałeś/aś opcję samodzielnego odbioru kluczy, to kilka wskazówek co powinieneś/powinnaś zrobić po przyjeździe.

 • Swój samochód pozosta na bezpłatym parkingu należacym do Poziomowej 5. Znajduje się on na końcu posesji (w części północnej).
  W miejscu gdzie kończy się ogrodzenie, po lewej stronie zobaczysz utwardzony teren i 2 tabliczki, jedna z logo Poziomkowa 5 i druga
  z napisem "teren prywatny, zakaz parkowania". Gości Poziomkowej 5 nie obowiązuje zakaz, jest to Wasze miejsce do parkowania aut.

    

 • Auto można również zaparkować przed bramą wjazdową, bezpośrednio przy domu (w czasie dużych opadów sniegu to miesce postojowe może być tymczasowo niedostępne)

 

 • Z parkingu zejdź kilka kroków w dół, wzdłuż ul. Poziomkowej, zobaczysz furtkę z naszym logo, otwórz ją i wejdź na teren poesji.

 

 • Główne wejście do domu znajduje się na frontowej ścianie domu, na wysokości 1-szego piętra (po schodach).

 • Na drzwiach wejściowych zobaczysz małą skrzyneczkę. Należy ją otworzyć a następnie wpisać kod, który podamy Ci w osobnej wiadomości. W skrzyneczce czekają na Ciebie klucze. Od tego momentu możesz czuć się jak u siebie w domu. W salonie na stole będą na Ciebie czekać klucze do narciarni/ rowerowni/ przechowywalni sprzętu oraz regulamin i klika krótkich instrukcji, z którymi warto się zapoznać.

 

 

Życzymy miłego pobytu na Poziomkowej 5. 

Zjazd_z_Górskiej.jpg
Jesteś_na_miejscu.jpg
Miejsca parkingowe.jpg
Oznakowanie parkingu.jpg
Dodatkowe moejsce parkingowe.jpg
Jesteś_na_miejscu.jpg
Skrzynaka na klucz.jpg
bottom of page